Tamamlanan Projelerimiz

Loca Trend

170 m2 3+1 34 adet daire ve 4 adet işyerinden oluşmaktadır. Tavan yüksekliği 3 metre olan dairelerimizde ebeveyn banyosu, giyinme odası, yerden ısıtma sistemi mevcuttur. Dairelerimiz güvenliğinizi, yaşam konforunuzu arttıracak akıllı ev sistemi ile donatılmıştır. Açık olimpik yüzme havuzu, ısıtmalı çocuk oyun odası ve fitness center bulunmaktadır.

Alman Rehau yerden ısıtma teknolojisine sahiptir. Mantolama sistemi ile yalıtımı sağlanan dairelerin dış cephesi hareketli güneş kırıcılarıyla donatılmıştır.

Loca 10 Konutları

230 m2 ultra lüks 4+1.5, 10 adet daireden oluşmaktadır. Tavan yüksekliği 3metre olan dairelerimizde giyinme odası, ebeveyn ve çocuk banyoları da dahil olmak üzere toplam 4 adet banyo mevcuttur. Kapalı otopark mevcuttur.

Alman Rehau yerden ısıtma teknolojisine sahiptir. Capatech Dalmaçyalı mantolama sistemi ile yalıtımı sağlanan dairelerin, dış cephe giydirmeleri Finlandiya’dan ithal edilen thermawood ağaçlarla kaplanmaktadır. Pervazlı doğrama konfor cam uygulanmıştır.

Loca Plus

2000 m2 yeşil alana sahip projemiz, 20 adet, 3+1.5, 195 m2 daireden oluşmaktadır. 3 metre tavan yüksekliğine sahip daireler öze bir manzaraya sahiptir. Ayrıca kapalı otopark mevcuttur.

Alman Rehau yerden ısıtma teknolojisine sahiptir. Capatech Dalmaçyalı mantolama sistemi ile yalıtımı sağlanan dairelerin, dış cephe giydirmeleri Finlandiya’dan ithal edilen thermawood ağaçlarla kaplanmaktadır. Pervazlı doğrama konfor cam uygulanmıştır.

Kent Loca Villaları

5543 m2 arsa üzerine kurulu 8+1 4 ayrı ultra lüks villadan oluşmaktadır. 540 m2 kullanım alanına sahip olan her villanın özel havuzu ve kendine ait otoparkı vardır.

Villaların tamamı Alman Rehau yerden ısıtma teknolojisine sahiptir. Capatech Dalmaçyalı mantolama sistemi ile yalıtımı sağlanan vilların, dış cephe giydirmeleri Finlandiya’dan ithal edilen thermawood ağaçlarla kaplanmıştır. Ayrıca pervazlı doğrama konfor cam uygulanmıştır.

Loca Albayrak

170 m2, 3+1, 8 adet daireden oluşmaktadır. 3 metre tavan yüksekliğine sahip dairelerimizde giyinme odası ve ebeveyn banyo mevcuttur. Kapalı otopark vardır.

Alman Rehau yerden ısıtma teknolojisine sahiptir. Capatech Dalmaçyalı mantolama sistemi ile yalıtımı sağlanan dairelerin, dış cephe giydirmeleri Finlandiya’dan ithal edilen thermawood ağaçlarla kaplanmaktadır.

Loca 20 Konutları

1100 m2 yeşil alana sahip projemiz, 16 adet 180 m2 (3+1), 4 adet 230 m2 dubleks daireden oluşmaktadır. Her daireye ait kat bahçesi ve kapalı otopark mevcuttur. Ebeveyn banyosu ve giyinme odaları standarttır. Dairelerin tamamı Alman Rehau yerden ısıtma teknolojisine sahiptir.

Capatech Dalmaçyalı mantolama sistemi ile yalıtımı sağlanan dairelerin, dış cephe giydirmeleri Finlandiya’dan ithal edilen thermawood ağaçlarla kaplanmaktadır. Ayrıca pervazlı doğrama konfor cam uygulanmıştır.