Yeni Projelerimiz

Loca Inventum

230 m2lik, 4+1 15 ferah daireden oluşup, 3 blok halinde konumlanmaktadır. Yemyeşil bahçesi ve özel peyzaj uygulamaları doğayla iç içe hissettirmektedir. Salonda boydan boya cam pencereler bulunmaktadır. Mantoloma sisteminin yanı sıra yerden ısıtma sistemi mevcuttur.

Daire içinde ve dışında depolama alanları, ebeveyn banyosu, giyinme odası, çocuk oyun alanı, havuz, sauna ve fitness salonuna sahiptir.

Loca Pera

9 adet 1+1, 8 adet 2+1 süit daire ve 7 adet iş yerinden oluşmaktadır. Her süite özel kapalı otopark, açık yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi ve kapalı devre kamera güvenlik sistemi bulunmaktadır. Son teknoloji mantolamayla üst düzey ısı yalıtımının yanı sıra katlar arası ses yalıtımı tüm blok çatılarında da su yalıtımı mevcuttur.

Ev donanımlarının tamamında 1. sınıf seramik, armatür, aydınlatma, dolap ve kapı sistemleri kullanılmıştır.

Loca Glorium

2 blok ve 180 m2lik 3+1 12 daireden oluşmaktadır. Dairelerimizde çamaşır odası, giyinme odası, her daireye özel depo, her daire özelinde ayrılan 1 araçlık kapalı otopark, banyo dahil tüm zeminde yerden ısıtma mevcuttur. Modern yaşamın tüm faydalarından yararlanmanız üzere akıllı ev sistemleriyle donatılmıştır. Açık yüzme havuzu, etkinlik salonu ve fitness salonu bulunmaktadır.

Tüm zeminde yerden ısıtma mevcut olup; dış cephede ısı yalıtımı sağlayan mantolama sistemi, katlar ve tüm blok çatılarında ısı, su ve ses yalıtımı uygulamaları yapılmıştır.